BROS TAILOR.MADE | AFW22

Bros Tailor.Made; Ali, Hüseyin ve Emine Ulusoy kardeşlerin tekstil sektöründeki 25 yıllık deneyiminin bir sentezi olarak 2015 yılında Antalya’da kurulmuştur. Profesyonel ekip sizlere hazır giyim ürünleri, kişiye özel dikim ve tasarım hizmeti sunmaktadır. Yenilikçi ve Orjinal ürünler sunma konusunda titizliğini müşterilerine garanti olarak sunan Bros Tailor.Made kalite ve değer yargılarından oluşan güçlü harmanıyla ürün ve hizmetlerini zirveye taşımıştır.
Bros Tailor.Made stil danışmanları ve özel tasarım ekibi ile yurt içi ve yurt dışına VIP olarak özel dikim hizmeti sunmaktadır.

Bros Tailor.Made yenilikçi, özgün tasarımlarıyla ve kişiye özel dikim servisiyle hizmet verdiği sadık müşteri kitlesine ulaşmış ve mükemmel sonuçlarını en iyi şekilde göstermiştir.

Bros Tailor.Made was established in Antalya in 2015 as a synthesis of the 25 years of experience of Ali, Hüseyin and Emine Ulusoy siblings in the textile industry. The professional team offers you ready-to-wear products, personalized sewing and design services. Bros Tailor.Made, which offers their meticulousness in offering innovative and original products as a guarantee to their customers, has carried their products and services to the top with their strong blend of quality and value judgments.

Bros Tailor.Made offers VIP tailoring services in Turkey and abroad with their style consultants and special design team.

Bros Tailor.Made has reached their loyal customer base with their innovative, original designs and personalized tailoring service and has shown their excellent results in the best way.