SERPIL DINC | AFW22

1982 yılında dünyaya geldi. 1999 yılında Antalya İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi hazır giyim bölümünü bitirerek mesleğinin temellerini attı.  Dokuz Eylül Üniversitesi Hazır Giyim Moda Tasarımı bölümünden başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra, Antalya’da ihracat yapan bir firmada 10 yıl boyunca modelistlik, stilistlik, iç planlama, dış planlama ve üretim müdürlüğü yaptı. 2010 yılında Elifim Dikim ve Tasarım adlı kendi atölyesini kurdu. Birçok tasarımcı ve firmaların koleksiyonlarını hazırladı.

Aynı zamanda kişiye özel tasarım ve dikim olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 2018 yılında Serpil Dinç markasını kurarak kendi tasarımlarının satışa sunulduğu Elifim Moda Tasarım showroomu hizmete açmıştır. Birçok online satış platformunda mağazası bulunmaktadır. Gece-kokteyl kıyafetleri, abiye koleksiyonunun yanı sıra, spor ve rahat giyim kıyafetleri, kar ve kayak koleksiyonları mevcuttur.

Antalya Fashion Week 2020’e kendi markası ve ilk koleksiyonu ile katıldı.

SD 22/23 Kar ve kayak koleksiyonuyla yamaçtaki stilinizi ve hareketlerinizi özgür kılıyor şıklığınızı ve tarzınızı rahatlıkla buluşturuyor.

She was born in 1982. In 1999, she laid the foundations of her profession by graduating from Antalya İsmet İnönü Girls Vocational High School in Ready-to-Wear department.  After successfully graduating from the department of Ready-to-Wear Fashion Design  at Dokuz Eylül University, she worked as a modelist, stylist, internal planning, external planning and production manager for 10 years in an exporting company in Antalya. In 2010, she founded her own workshop called Elifim Sewing and Design. She prepared the collections of many designers and companies.

At the same time, she continues to serve as personalized design and sewing. In 2018, Serpil Dinç established her brand and opened Elifim Fashion Design showroom where her own designs are offered for sale. She has a store on many online sales platforms. In addition to evening and cocktail dresses and evening dresses, there are also sportswear and casual wear, snow and ski collections.

She participated in Antalya Fashion Week 2020 with her own brand and her first collection.

With the SD 22/23 Snow and ski collection, she frees your style and movements on the slopes and brings your elegance and style together with comfort.