ARGENTO BEACHWEAR | AFW18

Dünya modası trendlerini yakından takip ederek plaj modasının gelişmesi ve sürekli yenilenmesine katkıda bulunan, stratejileri ve yatırımları ile dikkat çeken Gümüş Tekstil; Ömer Gümüş tarafından 1986 yılında kurulmuştur. Gümüş soyadının İtalyancası olan Argento Beachwear markası ile özel tasarımları,  geniş koleksiyonu ve plaj aksesuarlarıyla sektörde öncü firmalardan biri olmuştur.

Gümüş Tekstil’in markası ARGENTO; Merter’de 2000 metrekarelik bir alanda üretim tesisi bulunan, evrensel standartları yakalayan, teknolojiyi kaliteli malzeme ile buluşturan anlayışıyla sektöründe modaya yön veriyor. Tasarım ve kumaş kalitesi ilede öne çıkan ARGENTO SPORT markası yenilikleri ve ilkleri ile ilerlemeye devam ediyor.

Markalarına güvenen ve bir dünya markası olmayı hedefleyen Gümüş Tekstil kalitesine ve her bedene uygun tasarımlarıyla tüketicinin beğenisini yıllardır ayakta tutarak hedeflerine doğru hızla ilerlemektedir.

İş ortakları, müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak yoluna devam eden Gümüş Tekstil; ihracat çalışmalarını daha da büyüterek satış noktalarını 50 ülkeye çıkarmayı hedeflediği yoluna yeniliklerle devam etmektedir.

When it comes to swimwear trends, one brand that comes in mind immediately with its unique designs, high quality and functionality is the Turkish Swimwear Brand Argento Beachwear who is founded by Omer Gumus the owner of Gumus Tekstil. The company was founded in 1986 and provides a hug range of beachwear variety, accessorizes, and has become one of the most known names in the fashion industry of beachwear.

The brand ARGENTO is produced in Gumus Tekstils 2000 m2 factory in Istanbul, Turkey, with the latest technology. The firm meets all the international quality standards, their high end design and fabric quality has led to another success which is the ARGENTO SPORT brand.

Gumus Tekstils brands have become internationally known and has set its mark in the fashion industry. What makes them unique is the fact that they are able to provide a wide range of beautiful sizes and what keeps them going is the fact that they are able to met their goal of each promise they give.

Gumus Tekstils makes sure to establish high loyalty with any customers, both in C2C and B2B markets. These values are the reason why they are being able to sell to more than 30 countries, their aim is to raise this number to 50 countries.

Company Name : 

Argento

 

Website :

www.argento.com.tr

Email :

info@argento.com.tr

 

ISTANBUL / TURKEY