NK NILUFER KORKMAZ | AFW19

Tasarımcı Nilüfer Korkmaz, 1992 yılında Antalya’da doğdu. İlkokul yıllarından itibaren tasarıma olan merakını lise yıllarında sytling ile birleştirerek dikkat çekmeyi başarmıştır. Üniversite yıllarında sosyal medya’da yaptığı stil danışmanlıkları ile popülaritesini arttıran Nilüfer Korkmaz, Türkiye’nin ünlü isimleri ile bu yaşlarda çalışmaya başladı.Henüz üniversite öğrencisiyken kendi markasını kuran tasarımcı, aynı zamanda İstanbul’da dizi ve klip çekimlerinde stil danışmanlığına devam etti.

2012 yılında en büyük hedeflerinden birini gerçekleştirerek ” Nk Design Store ” ile kendi atölyesini hayata geçiren Nilüfer Korkmaz, kişisel koleksiyonlarının dışında kişiye özel tasarımlar yaparken, aynı zamanda markalara tasarım desteği vermektedir.

Genellikle koleksiyonu yaratma aşamasında zamansız parçalar yapmayı seven Nilüfer Korkmaz , bugüne kadar ” Magic ”, ” The Glamorous ” ve ” Bright ” gibi 12 koleksiyona imza atmıştır.Hala ünlü isimlere özel tasarımları ile stil danışmanlığını sürdüren Nilüfer Korkmaz’ın yedi farklı ilde satış noktasında alıcısıyla buluşmaktadır.

Kişisel defileleri dışında SS19 koleksiyonunu Antalya Fashion Week’te sunmaya hazırlanıyor.

Company Name : 

NK Design Store

Designer : 

Nilufer Korkmaz

Website :

www.niluferkorkmaz.com.tr

Email :

info@niluferkorkmaz.com.tr

 

ANTALYA / TURKEY