LOUREN | AFW22

Uluslararası markalaşma vizyonuyla yola çıkan Louren, adanmışlığın ve tecrübenin gerçek hikâyesini gözler önüne seriyor.

2018 yılında İstanbul’da kurulan Louren, Türkiye’de kendi markası ve tasarımlarıyla mayo ve bikini sektörünün değerini artıran üretimler yapıyor. Bugün modern bireylerin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Louren, ilham verici ayrıntılarla donatılan ürünler sunuyor.

Her sezon gelişen ve genişleyen ürün yelpazesiyle iç giyimden ev giyimine, mayo ve bikini koleksiyonlarından spor giyime kadar geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin her anında yanındadır.

Zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip kadın ve erkeklere hitap eden Louren, yüksek kaliteli, fonksiyonel ve zarif ürünlerle müşterilerinin önemli anlarına konfor ve fayda odaklı ürünlerle eşlik ediyor.

Louren İsminin Anlamı

Loure-n 18. yy. süitlerinde rastlanan bir tür halk dansıdır ve Fransızca’da Baroque olarak adlandırılır. Avrupa’da XVI. yüzyılın sonlarında başlayıp XVIII. yüzyılın ortalarına değin süren, güzel sanatlarda şaşırtmayı, görkemi ve göz kamaştırıcılığı yeğleyen sanat biçimidir. Louren’in amacı ise bu felsefeyi markaya en iyi ve doğru şekilde yansıtmaktır.

Öykümüz

Louren,2018’de sadece tasarım konusunda ve piyasa araştırmasında faaliyet göstererek 2019 yılında piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Sonrasında Türkiye’de kendi alanlarında en iyi isimleri kadrosuna katarak yapısını güçlendirmiştir.

Louren 2019 yılında ilk koleksiyonunu 450 model ile taçlandırmış ve ülkesinde ses getirmiştir. Müşterileri karşısında, yeni bir markanın en iyi kalitedeki kalıp ve dikim vizyonunu ön planda tutarak tercih edilebilecek marka hissiyatını yansıtmıştır.

Dünya çapında elde edilecek başarılarla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak, müşteriye ürünlerimizdeki mükemmel kalite deneyimini tam anlamıyla yaşatmak, müşterinin tercih ve isteklerini ön planda tutarak yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak ölçülebilir büyüme sağlamak. Toplam Kalite Yönetimi felsefesinin ışığında bölgemizdeki öncü konumunu daha ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmaktır.

Louren, kaynaklarını etkin şekilde kullanan, çevreye duyarlı, gelişmelere açık, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunan ve Türkiye’de alanında lider bir şirket olmak amacıyla çalışır.

Tüm müşterilerine her gün ne kadar değerli olduklarını hissettiren eşsiz ürünler ve koleksiyonlar yaratan marka olma vizyonuyla yola çıkan Louren, ülkemizin iç giyim sektöründe uluslararası rekabette yerini almasına öncülük etmek için emek veriyor.

Bugün, vizyon sahibi ve işine tutkuyla bağlı genç ve yaratıcı Louren ekibi, kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunan e-Ticaret sitesiyle heyecanını yitirmeden, yaratıcılığından aldığı enerjisini hiç kaybetmeden yoluna devam ediyor.

With a vision of international branding, Louren reveals the true story of dedication and experience.

Founded in 2018 in Istanbul, Louren produces swimwear and bikinis that increase the value of the swimwear and bikini industry in Turkey with its own brand and designs. Louren has become a staple for the modern individual today, offering products with inspiring details.

With its product range that develops and expands every season, it stands by its customers at every moment with its wide range of products from underwear to home wear, from swimwear and bikini collections to sportswear.

Appealing to men and women with different lifestyles with elegant designs, Louren accompanies its customers’ important moments with comfort and benefit-oriented products with high quality, functional and elegant products.