DVOR ATELIER | AFW21

Ekaterina Harman 1986’da Rusya’ da doğdu..
Çocukluğundan beri çizim, tasarım ve sanat eğitimi aldı. Annesi bir moda tasarımcısıydı, babası bir dansçı ve koreografi öğretmeni olarak tüm Avrupa’yı dolaştı.

Ekaterina 12 yaşında Sanat okulunda eğitime başladı.
Liseden sonra Bashkoutıstan Academy Art Üniversitesi’ne girdi ve endüstriyel tasarım bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Okan Harman ile dünya evine girdi. Eşiyle birlikte 2019‘ta Antalya’ya taşındı.
Üniversiteyi bitirdikten sonra kendini tamamen kıyafet tasarlama ve modaya adadı. 2019’da kendi markası olan Dvor Atelier’i kurdu.

Motivasyonu ise daha yeşil bi dünya, sürdürülebilir kıyafetler ve zamansız tasarımları sokakta buluşturmaktı. 2020’ de global pandemiyi atlattıktan sonra sonra, 2021’de koleksiyonu ile Antalya Fashion Week’te…

I was born in 1986 in USSR, now Russia.
Since I was a child , I studied drawing and arts. My mother is a fashion designer, but now she has her interests in interior and my father is a dancer and choreography teacher.
At 12 years old I entered Art School and at the same time studied in middle school.
After I finished both schools, I entered University of arts and studied industrial design.
After I finished University I completely found myself in designing clothes and fashion. I had a long way before I finally started my own brand Dvor Atelier in 2019.
My motivation is a personality of people, my motivation is character I am creating.